Michal Mikuš, prekladateľské služby z angličtiny a nemčiny

O mne

Volám sa Michal Mikuš a pomôžem vám podnikať efektívnejšie vďaka kvalitným odborným prekladom z angličtiny a nemčiny.

Študoval som na Univerzite Komenského v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo v jazykovej kombinácii angličtina a nemčina. Som člen Slovenskej asociácie prekladateľov a tlmočníkov a Slovenskej spoločnosti prekladateľov odbornej literatúry.

Dlhodobo aktívne spolupracujem s prekladateľskými agentúrami, ktoré vypĺňajú väčšinu môjho času. Zvyšný čas venujem priamej spolupráci so zákazníkmi. Venujem sa predovšetkým prekladom v oblastiach, ktoré sú mi blízke, teda IT, marketingu a biznisu. Roky prekladám najmä pre veľké globálne firmy v oblasti IT, vďaka čomu mám dostatočné odborné vedomosti a prehľad o aktuálnom technologickom dianí vo svete.

Špecializujem sa tiež na marketingové materiály, ktoré si vyžadujú skúsenosti s písaním propagačných textov a tvorivosť. Pracoval som v dvoch reklamných agentúrach, kde som optimalizoval webové stránky, písal reklamné texty a realizoval online kampane. Ak majú vaše originálne materiály predávať, predávať bude aj môj preklad.

Veľmi blízko mám aj k hudbe, literatúre a filmu. Prečítal som množstvo kníh, čo odzrkadľuje aj môj štýl. Rád sa hrám so slovami, píšem texty a skladám hudbu. A mám blízko aj k športu a rybárčeniu.

Ste firma, ktorá si zakladá na osobných vzťahoch, a nevyhovuje vám spolupráca s anonymnými prekladateľmi prostredníctvom prekladateľských agentúr? Chceli by ste prekladateľa, ktorého budete poznať osobne? Prekladateľa, ktorý dobre pozná vás aj vašu firmu a dokáže vám prispôsobiť svoj prístup a svoju prácu, lebo vie, aké máte predstavy a čo potrebujete? Potom sú pre vás moje služby ideálne.

Pošlite mi hneď
svoj súbor,
ja vám pošlem cenu a termín dodania prvotriedneho prekladu.
Objednávka je bezplatná a nezáväzná.

Pozor!
Moja kapacita je každý mesiac výrazne obmedzená. Nečakajte, kým vás niekto predbehne a ja už na vás nebudem mať čas.
Oslovte ma hneď.

Za kvalitou svojej práce si stojím, preto vám garantujem vrátenie peňazí, ak odo mňa nedostanete prvotriedny preklad.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

OK
Späť na začiatok